Klimatizace a vzduchotechnika

Hlavní činnosti divize je výroba vzduchotechnických komponentů, projektování, realizace a servis klimatizačních jednotek a chladící techniky pro podnikatelské i soukromé subjekty v celé ČR. Odborníci v uvedených oborech jsou připraveni připravit kompletní rozpočtovou dokumentaci pro každého zájemce i interiér zcela zdarma. Díky dlouholetým zkušenostem a spolupráci s ostatními výrobci klimatizačních jednotek jsme připraveni vyhovět každému požadavku zákazníka a projektu.

Další naší činností je rekonstrukce větracích systémů bytových domů.

Proč klimatizaci?

Tepelná pohoda je velmi individuální. Je pravdou, že při vysokých teplotách se špatně soustředíme, klesá výkonnost, dříve přichází únava, zvyšuje se nervozita a agresivita, špatně spíme a mohou nastat i zdravotní potíže. Nejenom z těchto důvodů si stále více zákazníků pořizuje klimatizaci.

Klimatizaci využijeme zejména v kancelářích, půdních vestavbách, podkrovních místnostech, bytových jednotkách, ordinacích, laboratořích, místnostech pro počítače apod.

S tím, jak roste konkurence na trhu, snižuje se i cena klimatizace. Tímto stylem nižších marží a většího obratu dosahuje výrazných úspěchů i naše firma NATUR CLIMA s.r.o. Ceny klimatizačních jednotek jsou odstupňovány v závislosti na jejich výkonu. Přesné určení potřebného výkonu je však věcí posouzení technika, které Vám naše společnost nabízí zcela zdarma a nezávazně!

Proč právě od nás?

  • Naše firma je jednou ze zkušených dodavatelsko - montážních firem klimatizačních systémů v ČR
  • Vybereme s Vámi vhodný typ jednotky
  • Správnou montáží a servisem prodloužíme životnost zařízení
  • Montáž provedeme s co nejmenšími stavebními zásahy
  Souhrn ceníků výroby (*.xls - 479 kB)   Souhrn ceníků výrobků Spiro (*.xls - 336 kB)  
  Souhrn ceniku vyroby   Souhrn ceniku vyroby spiro